ROBÍME PREDAJ INAK
ROBÍME PREDAJ INAK Používame overené postupy, ktoré nemá k dispozícii 98% RK a ani samotní majitelia nehnuteľností. Preto vieme predať za najvyššiu cenu, rýchlo a bezpečne.
Vyhľadávanie
V ponuke je 9 nehnuteľností.

Vybral som si Vas, preto, lebo som mal z Vas pocit, ze to robite profesionalne a pacil sa mi aj Vas originalny pristup a to konkretne video bytu.

Ked sme sa na niečom dohodli, tak to platilo a dalsia vec, ze som videl uprimny zaujem nielen predat, ale aj sa postarat, aby to bolo vsetko riesene rychlo a profesionalne.

Mozno komunikovat viac so mnou, ked chcel kupujuci riesit cenu.

Paci sa mi Vas pozitivny pristup, profesionalita, nielen predat, ale ze viete aj predaj dokoncit, cize do buducna, ak by som nieco chcel kupit alebo predat, tak by som Vas proaktivne oslovil, co pri predchadzajucich skusenostiach s maklermi som neoslovoval opätovne, lebo som takto spokojný ako s Vami nebol s nikým.

Jaroslav Kolář, Banská Bystrica

 

Znovu som zveril predaj bytu p. Ambrózymu a znovu všetko prebehlo hladko a profesionálne. Čo sľúbil aj dodržal, navrhol predajnú cenu, predali sme za viac a tentokrát ku videoprehliadke pribudol aj 3D sken bytu a pohľad zvonku. Perfektná robota. Veľké ďakujem

Zdenko Mišutka, Banská Bystrica

 

Ďakujem p.Ambrózymu za neskutočne rýchly predaj nehnutelností, ktorú sme už ani nedúfali, že sa predá :) Za 2 týždne bolo všetko vybavené a ja som prišla už len podpísať zmluvu.

Bola som nesmierne spokojná, odporúčam každému, kto chce kúpiť/predať nehnuteľnosť bez zbytočného odkladu. Profesionálny prístup, rýchle jednanie a pohotovosť. 100% spokojnosť. Ešte raz ďakujem.

Veronika S., Banská Bystrica 

 

p. Ambrózy ma zaujal tým, že točí videoprehliadky + 360°foto a vytvára k nim pekné pôdorysy. Myslím, že to bol jednoznačne najväčší dôvod úspešného predaja. Samozrejme spoločne s jeho kvalitne odvedenou prácou. Jeho služby môžem len odporučiť. Ďalší predaj bytu zverím znovu len jemu. Aj reklamu na aute mu robím. Je to férový človek a profesionál s ľudským prístupom.... 

Zdenko Mišutka, Banská Bystrica

 

Ďakujem aj takto za korektné a ústretové jednanie a spoluprácu, aj keď sa nám tam vyskytli určité problémy (myslím poradcu kupujúceho), ale nakoniec to bolo zvládnuté s úspešným zakončením. Ešte raz veľká vďaka a veľa hojnosti vám želám v tejto danej oblasti. Vidieť, že vás to baví...??

Anna Mojžišová, Zvolen