DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 10 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ.. Úžasný 2,5-izbový byt s loggiou 73m2 a nízkymi nákladmi, Slnečná BB
Cena:
113 497,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Banská Bystrica
Ulica: Slnečná
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 73 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 4
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 431
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Úžasný 2,5-izbový byt s loggiou 73m2 a nízkymi nákladmi v atraktívnej lokalite ulica Slnečná, sídlisko Fončorda, Banská Bystrica - váš vlastný prístav šťastia

 

REZERVOVANÉ.

ID 431

 

Igor Ambrózy, váš špecialista na reality a financie, vám exkluzívne v mene majiteľa predstavuje tento krásny a atraktívny 2,5-izbový byt s rozlohou 73 m2, loggiou vo výhodnej lokalite na ulici Slnečná v Banskej Bystrici. A všade je blízko.......

 

 

Predaj Exkluzívneho Bytu v Banskej Bystrici: Otvorte Dvere k Vášmu Snovému Domovu

 

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa vlastníkom bytu v jednej z najlepších lokalít v Banskej Bystrici – na ulici Slnečná. Tento byt nie je iba obydlie, je to domov plný pohodlia, štýlu a nesmiernych možností.

 

Výhľad, ktorý Vás Očarí


Predstavte si začať každý deň s neopakovateľným výhľadom na Nízke Tatry. Ráno, popoludní, večer – každý pohľad z okna je nový zážitok. Cíťte sa spojení s prírodou priamo z pohodlia vášho obývačky.

 

Slnečná: Tichá, Žiadaná a Plná Života 


Tichá lokalita, ktorá zároveň ..............

Viac info, foto, video, pôdorysy, 3D obhliadku, nájdete na linku uvedenom nižšie:

https://ambrozy.sk/byt-slnecna

(link si skopírujte a otvorte vo vašom prehliadači. Alebo si ho pošlite SMS či mailom a v kľude si ponuku pozriete v pohodlí domova so svojou rodinou...)

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...

 

A cena? Pri veľkosti tohto bytu je cena naozaj lákavá. Veď kedy inokedy máte možnosť kúpiť dvaapolizbák v žiadanej lokalite, kde je blízko aj do prírody aj do mesta? 

 

Cena je pripravená k jednaniu: 113 497 €

Uvedená cena je pri porovnaní iných cien viac ako priaznivá. 

Zohnať aj v dnešných časoch takýto byt je veľmi ťažké, lokalita je fakt vynikajúca.

 


Takže neváhajte:

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor-ZVNC-ambrozy.sk

 

 Teším sa na Vás. Igor Ambrózy. 0948 22 44 24

 

V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť najvýhodnejšej ponuke. (nerozhoduje len cena). Vysvetlím osobne.

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

 

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.