DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 10 nehnuteľností.
Vip 3D a Video. Dom 99m2, 4 izby a pozemok 10850m2, Detva - Skliarovo
Cena:
124 997,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Detva
Obec: Detva
Ulica: Skliarovo
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 99 m2
Plocha pozemku: 10850 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 430
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Až 10850m2 + kvalitný dom. Výnimočná ponuka domu s naozaj vééééľkým pozemkom:

 

ID 430

 

Igor Ambrózy – Expert na reality  Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v meste Detva, časť Skliarovo.

 

VÝHODY: 

**Objavte Svoj Domov Snov v Skliarove!** 

 

Predstavte si, že vstupujete do sveta, kde každý deň začína s výhľadom na rozľahlý pozemok plný zelene a možností. Dom, kde sa každá izba stáva miestom spomienok, a kde každý kútik dýcha históriou a budúcnosťou. **Toto je váš nový domov v Skliarove!**

 

✨ **Nechajte sa uniesť kúzelnou atmosférou** tohto rodinného domu, ktorý ponúka nielen útulný priestor na bývanie, ale aj nekonečné možnosti pre vaše hobby a sny. Pestujte svoje vlastné ovocie, chovajte zvieratá alebo si jednoducho užívajte pokoj prírody na pozemku veľkorysých 10850m2.

 

**Vybudujte si svoj vlastný svet!** Dom je pripravený na bývanie, ale zároveň vám ponúka možnosť rekonštrukcie podľa vašich predstáv. Chcete viac izieb? Podkrovie čaká na vašu kreativitu! Chcete vínnu pivnicu alebo garáž? Už sú tu!

 

**Investujte do budúcnosti za neodolateľnú cenu 124 997 € Táto nehnuteľnosť nie je len domovom, je investíciou do vášho života, rodiny a snov. A cena? Pripravená na jednanie!

 

**Nenechajte túto príležitosť ujsť!** Zavolajte alebo napíšte e-mail ešte dnes a začnite písať novú kapitolu svojho života v Skliarove. Tento dom čaká práve na vás!

 

**Skliarovo je viac ako domov, je to váš príbeh. Napíšte ho s nami!**

A mesačné náklady sú naozaj nízke, len cca. ...........

Chcete vedieť viac info a vidieť foto, video, pôdorysy, virtuálnu prehliadku?

Ak áno, tak kliknite na odkaz nižšie:

https://ambrozy.sk/dom-skliarovo

(odkaz zkopírujte a otvorte vo VAšom prehliadači)

A cena? Cena je pripravená k jednaniu 134 997 €.

 

Ak Vás predbežne táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor-ZVNC-ambrozy.sk alebo cez kontaktný formulár nižšie...

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam bezplatné vybavenie 100% financovania.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.