DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 9 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ. Byt veľký ako bungalov, 117 m2, Zvolen širšie centrum
Cena:
145 998,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Zvolen
Ulica: M. Kukučína
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 117 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 427
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ.

ID 427

Byt veľký ako bungalov, plný štýlu a pohodlia, 117 m2 s vlastným krbom, v žiadanej lokalite Zvolen širšie centrum. 

 

 

Igor Ambrózy – expert na reality a financie Vám v poverenom zastúpení majiteľa ponúka tento štýlový a priestranný byt, 117 m2 s vlastným krbom, v žiadanej lokalite Zvolen za výbornú cenu.

 

Nádherný byt veľký ako bungalov v srdci Zvolena čaká na vás!

 

Predstavte si, že otvárate dvere do bytu, ktorý je tak veľký ako bungalov. Cítiť vôňu novoty, vidieť priestor, ktorý sa rozprestiera na úžasných 97 m2 a ešte ďalších 20 m2 pivnice.

 

Tento byt v Zvolene je skutočným pokladom, ktorý čaká, aby ste ho objavili. A to najlepšie na tom je, že ho môžete prerobiť na 4-izbový byt a vytvoriť tak dokonalý domov pre seba a svoju rodinu.

 

Tento byt je viac ako len domov. Je to miesto, kde sa môžete cítiť pohodlne a voľne. Je to miesto, kde môžete vytvárať spomienky.

 

Kompletná rekonštrukcia, štýlové zariadenie, vlastný krb s prieduchmi a infrapanely, LED osvetlenie na senzory - to všetko robí z tohto bytu miesto, kde budete chcieť stráviť každú voľnú chvíľu.

 

A čo je na tom najlepšie? Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Zvolena, blízko centra mesta. Takže všetko, čo potrebujete, je len na skok. Práca, škola, nákupy, rekreácia - všetko je tu, čo by kameňom dohodil. Predstavte si, ako sa prechádzate mestom, vraciate sa domov a vstupujete do bytu, ktorý je presne taký, ako ste vždy snívali.

 

Takže, čo na to poviete? Ste pripravení zažiť pohodlie a štýl, ktoré tento byt ponúka? Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Tento byt je skutočnou príležitosťou, ktorú by ste nemali premeškať.

 

Výhody:


Veľkou výhodou je, že tento byt má až 117m2, je komplet prerobený, viď foto v galérii;

BYT MÁ VLASTNÝ KRB. Je toho ale oveľa viac a všetko sa dozviete na webstránke nehnuteľnosti.

Tu je link: https://ambrozy.sk/zvolen-kukucinova

(stačí ho skopírovať do vášho prehliadača a otvoriť stránku alebo si ho pošlite SMS, či mailom a pozriete doma neskôr s rodinou)

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...

A cena? Pri veľkosti tohto bytu je cena naozaj lákavá. Je to menej ako 145 998 €

Takže neváhajte:

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor-ZVNC-ambrozy.sk

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke.

 (nerozhoduje len cena). Vysvetlím osobne.

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania 100%.... a bezplatne.

Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.