DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 9 nehnuteľností.
ViP Video. Luxusné priestory pre firmu alebo bývanie. 353m2 s terasou 32m2, Zvolen centrum
Cena:
1 350,00 €/mesiac
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Zvolen
Ulica: Námestie SNP
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 353 m2
ID inzerátu: 416
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Priame centrum, spolu 353m2, z toho terasa 32m2, hala 117m2, Všetko len za 1 350 €/mesiac.

ID 406

 

Igor Ambrózy Vám ponúka krásne a štýlové reprezentačné priestory v centre Zvolena. Spolu 353m2, z toho terasa je 32m2. A výhľad priamo na Námestie SNP. To všetko za mimoriadne priaznivé výdaje, ktoré si môžete dať do nákladov vo výške celých 100%.

 

Výhody:

Tieto priestory / byt je priamo na Námestí SNP, Zvolen. Ponuka je vhodná tak pre manažéra / ov, ako aj pre mladého influencera s rodinou, ktorý pre svoju prácu potrebuje reprezentatívny a veľkorysý priestor.

 

Je to 5 izbový byt, ponúkajúci presvetlený priestor. Veď posúďte sami: obývacia hala má 117m2 a celý priestor vrátane 32m2 terasy má 353m2. K tomu 4 x klimatizácia, centrálny vysávač, štýlový krb v strede obývačky.

 

Veľkou výhodou je,že tento byt/kancelársky priestor má spolu až 353m2 a je zariadený, takže sa stačí len nasťahovať. Viď foto v galérii.

Táto ponuka je vhodná aj na bývanie, aj na prácu, prípadne ako kombinácia obidvoch možností.

 

A to všetko za cenu, ktorá je určite nižšia, ako "pár" prenocovaní v lepšom hoteli. Keďže sem nie je ľahké zmestiť toľko informácií, tak:

Viac info, foto, video, virtuálnu prehliadku a pôdorysy nájdete na linku nižšie:

https://ambrozy.sk/podkrovie-353m-zvolen

link skopírujte a otvorte vo vašom prehliadači (alebo si ho pošlite mailom na neskoršie pozretie...)

Na termíne obhliadky sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor-ZVNC-ambrozy.sk . Rád Vám tento nezvyčajný priestor ukážem osobne. Kľúče mám k dispozícii.

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.