REZERVOVANÝ - Rodinný dom 4+1 kvalitná tehla + záhrada 800 m2 - Žabokreky nad Nitrou
DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 19 nehnuteľností.
REZERVOVANÝ - Rodinný dom 4+1 kvalitná tehla + záhrada 800 m2 - Žabokreky nad Nitrou
Cena:
84 998,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Partizánske
Obec: Žabokreky nad Nitrou
Ulica: Štefánikova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 338 m2
Plocha pozemku: 826 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 295
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ID 295

REZERVOVANÝ

Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti obce Žabokreky nad Nitrou a zároveň neďaleko centra obce aj občianskej vybavenosti. 

Táto ponuka je napríklad ideálna pre rodinu, ktorá chce bývať len pár km od Partizánskeho, ale chce si užívať kľud a zároveň plnú vybavenosť obce. Ďalšie okresné mestá Topoľčany a Bánovce sú len cca. do 15km.

VIDEO + FOTO + viac informácii nájdete na  : https://ambrozy.sk/dom-zabokreky

VÝHODY:  tichá lokalita, oplotený a uzavretý dvor s rovinatou záhradou s ovocnými stromami. Veľká čerešňa, ktorá dáva okrem sladkých plodov aj ten správny chládok. 

Dom je postavený z kvalitných materiálov ako plná pálená tehla + keramické stropy a škridlová strecha. Dom je v pôvodnom stave, ale základ je urobený naozaj kvalitne.

Rekonštrukciou interiéru sa dá zmeniť dispozícia a vznikne moderný 4 izbový dom, ktorý plne pokryje potreby rodiny. Viac uvidíte v galérii, viď pôdorys pred a po. Možností je viac.

Ulica je naozaj tichá, bez veľkej premávky, ale všetko dôležité je do 5 minút pešo: vlak, bus, škola, centrum mesta, obchody...

Výhodou je aj pripojenie domu na všetky inžinierske siete: studňa, vodovod, elektrika, plyn, kanalizácia.

Kotol je aj na drevo (3 ročný), aj na plyn (4 ročný). Elektrický bojler je 5 ročný. Radiátory sú liatinové. Elektrika je aj 220, aj 380V (400V).

Do domu je privedená prípojka na optický internet.

Možnosť vybudovať garáž, altánok, bazén, čokoľvek Vás napadne, pozemok aj záhrada sú oplotené, rovinaté a pôda je veľmi úrodná.

Tiež je tu aj možnosť vybudovať obývateľné podkrovie. Krov je v drevený v dobrom stave, škridlu už bude treba meniť.

Okná sú pôvodné drevené, aj keď niekde sú aj plastové. Hlavné okná v izbách sú drevené a tesnia ešte dobre.

ROZLOHA : Dom má momentálne dispozíciu ako 3 izbový, ale je tu niekoľko možností zmeny dispozície. Pozrite si napríklad náš návrh vo fotogalérii, kde úpravou interiéru vznikne moderný priestor so 4-mi izbami. 

Samotný dom má výmeru cca. 110m2 a celý pozemok má 826m2. Viac myslím netreba. 

Dom bol skolaudovaný v r. 1967.

DISPOZÍCIA: Vstup do domu je riešený cez presklenú verandu, v ktorej je okrem vstupu do domu aj vstup do pivnice. Ďalej nasleduje predsieň, z ktorej sa ide do kuchyne a chodby. Z chodby sa postupne ide do kúpelne a WC, komory, špajze a do izieb.

Kúrenie je plynové, dom je napojený na obecnú kanalizáciu aj vodovod. Má aj vlastnú studňu.

Na záhrade je sedenie, letná kuchyňa + šopa na náradie.

POZEMOK : je rovinatý o výmere 826m2. Poskytuje dostatok súkromia a hlavne slnka. Dom je totiž ideálne otočený, keďže hlavne poobede dáva dosť tieňa (napríklad na sedenie alebo altánok), ale zároveň ostáva priestor aj napríklad na bazén na slnku.

MESAČNÉ NÁKLADY : sú nastavené s rezervou, vždy po zúčtovaní sa preplatky vracajú. Elektrika  mesačne, voda 7.-€ mesačne, plyn 121.-€ mesačne, spolu cca. 163.-€. Keď si to porovnáte s nákladmi v paneláku, nie je o čom. 

A keď namontujete napríklad tepelné čerpadlo, náklady klesnú o viac ako 100.-€ / mesiac.

LOKALITA:  Obec Žabokreky má veľkú výhodu vo svojej polohe, keďže je stadiaľto blízko do 3-och okresných miest, čo zväčšuje pracovné možnosti. Partizánske cca. 6km, Topoľčany cca. 14km, Bánovce nad Bebravou cca. 12km (zdroj google mapy).

V obci je Základná škola s Materskou školou, železničná stanica, autobusová stanica, obchody, pošta, všeobecný aj zubný lekár, viacero rôznych firiem.... Viac info nájdete na oficiálnej stránke obce. Počet obyvateľov je takmer 2.000, pridajte sa k nim. 

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 

Podmienka predaja: dom bude voľný do cca. 3 mesiacov od zaplatenia kúpnej ceny na účet predávajúcich.

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na : igor-ZVNC-ambrozy.sk

Nehnuteľnosť bude predaná najvýhodnejšej ponuke. (rozhoduje cena aj termín odovzdania). Viac info osobne.

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania bezplatne. (porovnaním najlepšej ponuky z 11-tich bánk).

Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.