DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 57 nehnuteľností.
ViP video. Drevenica 2+1, Orava - Liptov, Dolný Kubín - Malatiná
Cena:
39 998,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Malatiná
Ulica: Malatiná
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 227 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: 202
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ID 202

Dedinka v údolí a v nej drevené domčeky,  jeden z nich môže byť práve teraz Váš.

Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj drevený domček v obci Malatiná.

VÝHODY: Tento pekný drevený domček môže slúžiť na rekreáciu a relax práve Vašej rodiny. Je v kľudnej tichej obci, kde ako sa povie líšky dávajú dobrú noc, ale zároveň je blízko k vyhľadávaným atrakciám v regióne. Spomeňme napríklad: kúpele Lúčky sú cca. 15 km, Liptovská Mara cca. 8 km, turistika ( napr. Prosiecka a Kvačianska dolina), cyklistika, v zime bežkárčenie do Zuberca alebo Vyšného Kubína, Aquapark Oravice alebo Tatralandia. 

Drevenicu je možné kúpiť aj na úver, pretože na Liste vlastníctva je vedená ako rodinný dom so súpisným číslom. Bez ťarchy.

ROZLOHA : pozemok má rozlohu 276 m2, z toho cca. 50 m2 má drevenica. 

DISPOZÍCIA: Drevenica pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch obytných miestnosti, kuchyne. V podkroví je možné vytvoriť ďalšie izby. Pivnica je kamenná .

Chalúpka je na svoj vek zachovalá, pôvodná, v dobrom stave a udržovaná. Je vhodná na modernizáciu. Postavená na kamenných základoch.

Drevenica je napojená na obecný vodovod, je k dispozícii aj studňa . Kúrenie je zabezpečené drevom . V obytných miestnostiach je murovaná pec. WC je suché. Sprcha je napojená obecnú vodu - bojler.

Strechu tvorí eternit a vlnitý plech.

LOKALITA:  Obec Malatiná je naozaj dedinka v údolí, keďže sa k nej prichádza cestou od Vyšného Kubína a v okolí sú už len lesy a lúky. Malatiná je známa organizovaním bačovských slávností, natáčal sa tu film Sokoliar Tomáš a aj známa scéna s filmu Perinbaba : pohreb cigánskeho vajdu. V obci je najdôležitejším úradom miestna krčma, kde sa vybavuje všetko podstatné. Je tu aj obchod a sídlia tu rôzne firmy.

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor-ZVNC-ambrozy.sk

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii. 

Energetický certifikáte nie je vytvorený.Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.