DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 57 nehnuteľností.
ViP Video. Novostavba bungalovu na kľúč s pozemkom 747 m2, Zvolen - Podzámčok
Cena:
136 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Podzámčok
Ulica: Podzamčok
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 88 m2
Plocha pozemku: 747 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 196
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pripravujeme:

ID 196 

 

Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu bungalovu podľa vlastného výberu. Lokalita: Podzámčok pri Zvolene

krátka charakteristika:  Novostavba Podzámčok

 

Bungalovy na kľúč, 3 typy domov = jedna cena

možnosť vlastného výberu domu

s pozemkom 747m2 

s inžinierskymi sieťami

s financovaním 

všetky info na jednom mieste:   www.ambrozy.sk/podzamcok

 

VÝHODY: Ponúkame Vám novostavbu bungalovu na kľúč (okrem terasy a terénnych úprav). Na výber máte z 3-och variánt za rovnakú cenu. Po dohode sa dá stavba upraviť (zväčšiť - zmenšiť), prípadne namiesto montovanej stavby je možné vyhotoviť murovaný dom alebo drevodom.

Krásne prostredie s výhľadom a orientáciou na juh len 10km od Zvolena. Pozemok v časti pod domom je rovinatý, v časti, kde bude záhrada či bazén je mierne svahovitý. 

Veľkou výhodou je schválenie výstavby rodinných domov od obce, súhlas od vodárov a napojenie na elektriku, ktorá je hneď pred plotom. Kanalizácia bude riešená do žumpy, príjazd je asfaltová udržiavaná cesta.

Pozemok má výmeru 747m2 a šírku pri príjazdovej ceste 18m.

Ceny sú kalkulované na kľúč vrátane základovej dosky aj interiéru - obklady dlažby , sanita. V cene nie je zahrnutá terasa a terénne úpravy.

Financovanie je zabezpečené bezplatne.

 

ROZLOHA :  Pozemok má šírku pri príjazdovej ceste 18m a rozlohu 747m2. Bungalov Petra má výmeru bez terasy 88,6m2, bungalov Katka má výmeru bez terasy 81,6m2, bungalov Ivana 17 má výmeru bez terasy 87,8m2. (viď fotogaléria)

 

DISPOZÍCIA: Všetky 3 typy domov sú kalkulované ako 4 izbové montované bungalovy. Po dohode je možné ich zmenšiť alebo zväčšiť napríklad podľa Vašich finančných a priestorových požiadaviek. 

Taktiež je možné sa dohodnúť na zmene materiálov a namiesto montovaného domu je možné ho vyhotoviť murovaný alebo ako drevodom.

Každý dom má naprojektovanú terasu, ktorá nie je súčasťou ceny. V cene je zahrnuté postavenie domu na kľúč. Všetky prípadné zmeny budú individuálne dohodnuté so zástupcom stavebnej firmy a adekvátne k tomu bude upravená konečná cena. Či už smerom nadol alebo nahor.

Inžinierske siete sú na hranici pozemku s príjazdovou cestou. Je tu prípojka na elektriku a obecný vodovod. Kanalizácia bude riešená do žumpy.

 

 

POZEMOK : Pozemok je rovinatý v časti od prístupovej cesty, v zadnej časti určenej na záhradu je mierne svahovitý s pekným výhľadom na juh. Výhodou je, že zemina, ktorá bude odhrnutá kvôli príprave základovej platne sa dá použiť na úpravu zadnej časti pozemku. 

 

LOKALITA:  Podzámčok sa nachádza len cca. 10km od Zvolena po dobre dostupnej asfaltovej ceste. Obec je vyhľadávaná kvôli peknej prírode, dobrej dostupnosti z mesta a tiež kvôli početným kultúrnym podujatiam, ktoré usporadúva. Bývanie je tu bezproblémové a kľudné.

 

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor-ZVNC-ambrozy.sk

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii s možnosťou postupného úverovania podľa jednotlivých štádií výstavby.

 

Energetický certifikát nie je vytvorený.

Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.