DISKRÉTNY PREDAJ
DISKRÉTNY PREDAJ Do našej databázy sa nám neustále hlásia záujemci o kúpu. Vieme im vašu nehnuteľnosť predať diskrétne. Alebo ju od vás rovno vykúpime.
Vyhľadávanie
V ponuke je 57 nehnuteľností.
Rezervovaný. Rodinný dom 3+1 s veľkým pozemkom 2300 m2, Zvolen - Ostrá Lúka
Cena:
39 398,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Ostrá Lúka
Ulica: Ostrá Lúka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 2316 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 195
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ID 195

Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj vidiecky rodinný dom na slnečnom pozemku v centre obce Ostrá Lúka.

K tejto nehnuteľnosti máme k dispozícii viac foto aj video. Na požiadanie pošleme mailom alebo ukážeme pri osobnom stretnutí. Kľúče od domu máme tiež pri sebe, obhliadka je možná prakticky kedykoľvek po dohode.

VÝHODY: Tento pekný vidiecky dom sa nachádza v centre obce v samostatnom uzatvorenom dvore. Má dlhú záhradu, ktorá sa postupne rozširuje a poskytuje dostatok súkromia. Na záhrade je možné urobiť napr. altánok, gril, bazén.......

Svojou polohou poskytujúcou súkromie je tento dom ideálny na víkendové pobyty alebo aj celoročné bývanie pre niekoho, kto chce byť blízko mesta ( Zvolen cca. 13km, ŽIar n/Hr. cca. 20km, Banská Bystrica cca. 29km), ale zároveň chce mať svoje súkromie na dedine.

Veľkou výhodou je aj napojenie domu na všetky inžinierske siete. Je tu zapojená elektrina, plyn, kanalizácia aj obecný vodovod. Táto kombinácia je veru zriedkavá.

Ďalšou výhodou je aj to, že sa nejedná o spoločný dvor ako majú iné domy v obci. Tu je dvor samostatne oplotený.

ROZLOHA :  Samotný dom, teda jeho časť určená na bývanie má rozlohu 115m2 (4,8 x 24m). K tomu sú ešte priestory pôvodne určené pre hospodárske zvieratá. Tieto sa dajú prerobiť napríklad na terasu. K domu patrí trávnatá záhrada o výmere cca. 2300m2. Konečná výmera pozemku bude upresnená zameraním. Záhrada sa postupne rozširuje s cca. 5m vo dvore až na cca. 10m vzadu za domom.

DISPOZÍCIA: 

Dom je klasický dlhý gazdovský z kameňa v pôvodnom stave. Obytná časť má dve izby, kuchyňu a kúpeľňu s WC . Súčasťou domu je sklad a hospodárska miestnosť. Sklad je tiež možné prerobiť na obytnú miestnosť. Do objektu sa vstupuje stredom dispozície. Priečelie domu a vstup sú kryté vystupujúcou strechou, tvoriacou priedomie – gánok. Strecha je sedlová v pôvodom stave a je tu aj možnosť dobudovať podkrovie.

Dom je oddrenážovany pozdĺž zadnej obytnej časti. Napojený na obecný vodovod, elektrina 220 V a 400 V. Plyn je zavedený. Kanalizácia je obecná. Kúrenie je riešené tuhým palivom alebo zemným plynom. Navyše je v každej izbe komín. Obecná studňa je pred domom.

POZEMOK : Pozemok je rovinatý, celková jeho výmera je cca. 2300m2. Postupne sa rozširuje. Pri vstupe do dvora, ktorý je ohraničený domami a vstupnou bránou má dvor šírku cca. 5m a postupne sa za domom záhrada rozširuje na cca. 10m. Pozemok je oplotený a poskytuje súkromie.

LOKALITA:  Dom sa nachádza v centre obce a je vhodný na bývanie aj na chalupárčenie. V okolitých kopcoch je pekná príroda a možnosti na turistiku. Dom sa nachádza v pamiatkovej oblasti, takže jediné, čo je potrebné dodržať, je zachovať charakter priečelia.

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor-ZVNC-ambrozy.sk

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii. 

Energetický certifikáte nie je vytvorený.

Maklér:

makler
Igor Ambrózy
0948224424

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.