Vyhľadávanie
V ponuke je 10 nehnuteľností.
Náš tím
Amigo Real Centrála
0905495697
info-ZVNC-vipreality.eu

Ponuka makléra
NARKS

Som Expert na reality a špecializujem sa na okres Banská Bystrica a Zvolen. Viem však pomôcť s predajom kdekoľvek na Slovensku.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Snažím sa klientom prezentovať, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Toto všetko nájdete na mojom osobnom webe. Stačí dať do vyhľadávača moje priezvisko a ste tam :-)

Teším sa na osobné a nezáväzné stretnutie.

Igor Ambrózy

Igor Ambrózy
maklér
0948224424
igor-ZVNC-ambrozy.sk

Skype:
Ponuka makléra
Sora NARKS

V realitách som od roku 2007. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Ponuku nehnuteľností nájdete TU

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predaťvašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Zuzana Ronecová
maklér
0948617638
ananda7-ZVNC-pobox.sk

Ponuka makléra